پیش به سوی آنلاین شدن

standard
راهکارهای آژانسهای مسافرتی

پیش به سوی آنلاین شدن

ثبت درخواست
 
 

سایت اختصاصی

این پکیج مختص آژانس‌هاست. اگر خودتان وب‌سایت داشته باشید، می‌توانید از آدرس اینترنتی آن استفاده کنید ، حتی ما می توانیم به صورت رایگان دامنه مورد نیاز شما را ثبت کنیم . در صورتی که آژانس شما از قبل مجوز فروش بلیط قطار را داشته باشد، در سایتی هم که آلترابو در اختیارتان قرار می‌دهد این امکان وجود خواهد داشت.
در سایت اختصاصی پشتیبانی مشتری‌ها به عهده شماست و پشتیبانی فنی در تیم آلترابو انجام می‌شود. قیمت سایت اختصاصی با برآورد قیمت حاصل می‌شود. برای شروع فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پنل اختصاصی خرید

این پنل  فقط به آژانس‌ها ارائه می‌شود. در این پکیج، آلترابو یک زیر دامنه در AltraboTopSellers به شما می‌دهد که نام آژانس شما در ابتدای دامنه قرار می‌گیرد:
YourName.AltraboTopSellers.ir
در واقع این زیردامنه در اختیار کانترهای آژانس قرار می‌گیرد، به گونه‌ای که کانتر با نام کاربری و رمز عبور وارد سایت می‌شود و محصول مورد نیاز خود را خریداری می‌کند. در مورد تعداد کانترهایی که می‌توانند در این زیردامنه فعالیت داشته باشند محدودیتی از جانب آلترابو وجود ندارد.
این پنل مناسب آژانس‌هایی‌ ست که مشتریان حضوری یا تلفنی دارند و یا در زمینه برگزاری تور فعال هستند. این پنل به صورت رایگان در اختیار آژانسها قرار می‌گیرد، فقط کافیست درخواست خود را ثبت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 021-43900222 داخلی شماره 3 تماس حاصل نمایید.

پرواز داخلی
سیستمی: 5 درصد از قیمت پایه
چارتری: قیمت نت
پروازخارجی
سیستمی: قیمت نت ایرلاین
چارتری: قیمت نت
هتل داخلی
قیمت نت
هتل خارجی
قیمت نت
پشتیبانی 24 ساعته
سوالات متداول
آشنایی با طرح‌ها